play play play play

Naturalny Sok

Sok jabłkowy NFC (Not From Concentrate) wyciskany jest w naszej tłoczni na terenie zakładu. Do produkcji wybierane są jedynie dojrzałe odmiany polskich jabłek pochodzące od sadowników E.C.O Grupy. W trakcie procesu wyciskania soku nie dodajemy koncentratu, wody lub cukru. Nie stosujemy również obróbki enzymatycznej i klarowania. W rezultacie otrzymujemy naturalny sok poddany jedynie procesowi pasteryzacji, który zachowuje bogaty aromat i naturalną barwę produktu

Produkt gotowy przechowujemy w 5 tankach o łącznej pojemności 250000 l. Mamy możliwość aseptycznego nalewania soku do cysterny oraz na gorąco do beczek 200L. Odbiorcami naszego produktu są firmy z Polski oraz partnerzy zagraniczni.

Nasz sok może być pakowany w systemie bag-in-box (hermetyczny woreczek polimerowy z kranikiem w opakowaniu kartonowym), o pojemnościach 3l. Gotowy produkt oferujemy pod naszą marką premium Magdalene ale również istnieje możliwość konfekcjonowania soku w dedykowane opakowania klienta.   

Sok marki Magdalene w porównaniu z tradycyjnymi sokami (z koncentratu) odróżnia się przede wszystkim walorami odżywczymi i zdrowotnymi. Zawarte pektyny i polifenole obniżają poziom cholesterolu we krwi. Starannie stworzona kompozycja smakowa i najwyższa jakość produktu stanowi najlepszą wizytówkę marki.

 

 

Sok marki Magdalene oferuje dwa warianty produktowe soku jabłkowego 100%:

 

 


Sok z czerwonych jabłek (smak słodkawy)

 


Sok z zielonych jabłek (smak kwaskowy)

 

zdjęcie