Tree
PL EN RU
The essence od nature

W 2010 r. utworzyliśmy grupę producentów owoców i warzyw pod nazwą Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o. (E.C.O. Grupa), o łącznym areale upraw ponad 1700 ha i wielkości produkcji ponad 50000 ton rocznie.

Nasza grupa jest jednym z największych producentów i dystrybutorów owoców i warzyw w Polsce. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi oraz indywidualnymi odbiorcami na 11 rynkach zagranicznych.

Wyznacznikiem jakości współpracy z Nami są nie zmieniający się klienci. Realizacje przyjętych zamówień traktujemy jak świętość.

Dzięki doskonałemu położeniu w sercu największego europejskiego zagłębia sadowniczego, wysokiej klasy zapleczu technicznemu oraz długoletniemu doświadczeniu handlowemu spełniamy najwyższe standardy jakościowe.

Dysponujemy centrum logistycznym (11000 m2), wyposażonym w innowacyjne linie do sortowania z wodnym rozładunkiem, nowoczesne linie pakujące oraz bazę chłodniczą w technologii ULO na 10500 ton.

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów potwierdzają otrzymane certyfikaty jakościowe IPO oraz GlobalG.A.P. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie certyfikatów IFS oraz BRC.

Naszym klientom oferujemy pełen asortyment, oraz dowolne, efektowne konfekcjonowanie według indywidualnych preferencji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Phone icon+48 696 47 47 47 Phone iconnapisz do nas skypeecofruits2